Prefertil Kayganlaştırıcı Jel

Prefertil Ovulasyon Testi

Prefertil Hamilelik Testi

Prefertil Kayganlaştırıcı Jel
Prefertil Ovulasyon Testi
Prefertil Ultra Erken Hamilelik Testi

İçerdiği doğal bitki şekeri olan Arabinogalactan sayesinde spermlere ve kadın üreme sistemine zarar vermez. Aksine, sperm hücrelerine antioksidan destek vererek yurmurtaya olan yolculuklarında önemli ölçüde fayda sağlar. Ayrıca spermler ve doğal döllenme için optimum pH değerini sağlar.

Kadınlarda en doğurgan dönem olarak bilinen  ovulasyon/yumurtlama döneminin doğru tespit edilmesi hamile kalabilmek için en önemli unsurdur. Pratik kullanımı ve %99 üzeri yüksek doğruluk oranına sahip olan testimiz ile, hamile kalabilme şansınızı arttırın. 

Bu mutlu haber elbette ilk siz öğrenmek istersiniz. Ultra Erken Teşhis Hamilelik Testimiz ile beklenen regl tarihinden 6 gün öncesine kadar sonuç verir. Pratik kullanımı ve %99 üzeri yüksek doğruluk oranına sahip olan testimiz ile " İLK SİZ ÖĞRENİN "

Prefertil Erkek Kısırlık Testi

Benzersiz Ürünlerimiz

Prefertil Ultra Erken Hamilelik Testi

Prefertil Kaset Tipi Hamilelik Testi

Bu mutlu haber elbette ilk siz öğrenmek istersiniz. Kaset tipi Ultra Erken Teşhis Hamilelik Testimiz ile beklenen regl tarihinden 6 gün öncesine kadar sonuç verir. Pratik kullanımı ve %99 üzeri yüksek doğruluk oranına sahip olan testimiz ile " İLK SİZ ÖĞRENİN "

Çocuk sahibi olmak isteyen çiftlerde, erkek faktörünün ilk kriteri olan sperm sayısının üretkenlik için yeterli sayıda olup-olmadığını kontrol edilmesini sağlar. Dünya Sağlık Örgütü ( WHO ) üretken bir erkeğin 1.cc menisinde 15 Milyon ve üzeri sperm bulunması gerektiğini bildirmiştir.

Erkek Üretkenlik Testi